X
GO
6 Mart 2017

Zafer-İN Operasyonu 2. Yönlendirme Komitesi Toplantısı Afyonkarahisar’da Düzenlendi - 03.03.2017

Zafer-İN Operasyonu 2.  Yönlendirme Komitesi  Toplantısı Afyonkarahisar’da  Düzenlendi - 03.03.2017

Zafer-İN Operasyonu 2. Yönlendirme Komitesi Toplantısı 3 Mart'ta Afyonkarahisar'da kurum ve kuruluş temsilcilerinin katılımıyla düzenlendi. Toplantıda Projede tamamlanan ve planlanan faaliyetler, Proje ile hedeflenen sonuçlar ve eğitim faaliyetleri hakkında bilgi verildi.

 

Toplantıya Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Erhan Günay, Kütahya Vali Yardımcısı Sedat Oktar, Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı Sözleşme Yöneticisi Selen Kabaca, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Sektör Yöneticisi Ahmet Karan, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanlığı, Mesleki Yeterlilik Kurumu yetkilileri ile TR33 Bölgesi’ndeki paydaş kurumların temsilcileri katıldı.

 

Toplantı Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Yusuf Balcı’nın Projenin TR33 Bölgesi açısından önemi ve Operasyon paydaşları arasındaki işbirliği ve koordinasyonun gerekliliğine değindiği açılış konuşmasıyla başladı.

 

Toplantıda Teknik Destek Ekibi Takım Lideri Peter Wilson ve ilgili uzmanlar, TR33 Bölgesi’ndeki İşçi ve İşverenlerin Uyum Yeteneğinin Arttırılması Operasyonu kapsamındaki ilerlemeler, tamamlanan ve planlanan faaliyetler hakkında sunum yaptılar.

 

Zafer Kalkınma Ajansı Proje Geliştirme ve Uygulama Birimi Başkanı, Operasyon Koordinatörü İskender Cem Leblebici’nin Zafer-İN Operasyonu hedefleri hakkında görüşlerini sunmasının ardından Yönlendirme Komitesi Toplantısı, katılımcıların değerlendirmeleri, soru ve cevaplar ve proje süreci hakkında görüş alışverişiyle sona erdi.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x