X
GO
10 Aralık 2016

Zafer-İN Operasyonu Kobi Eğitimleri Bilgilendirme ve Farkındalık Arttırma Toplantıları Tamamlandı

Zafer-İN Operasyonu Kobi Eğitimleri Bilgilendirme ve Farkındalık Arttırma Toplantıları Tamamlandı

Zafer Kalkınma Ajansı’nın Operasyon Faydalanıcısı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı’nın Sözleşme Makamı olduğu Zafer-İN Operasyonu kapsamında, Ocak-Temmuz 2017 tarihleri arasında düzenlenecek KOBİ Eğitimleri hakkındaki Bilgilendirme ve Farkındalık Arttırma Toplantıları tamamlandı.  

Bölge çapında düzenlenen 21 Bilgilendirme Toplantısı’nda, KOBİ işveren ve çalışanlarına, Ticaret ve Sanayi Odası ve Organize Sanayi Bölgesi temsilcileri ile kamu kurumları temsilcilerine Zafer Kalkınma Ajansı Operasyon Koordinatörü İskender Cem Leblebici, Teknik Destek Ekibi Bölgesel Kalkınma Uzmanı Ethem Erkal Keçe, Teknik Destek Ekibi Eğitim Uzmanı Ayşe Saltan ve Zafer Kalkınma Ajansı uzmanları tarafından eğitimlerle ilgili bilgi verildi, katılımcılardan eğitim başvuruları alındı.

İşletmelerin, sektördeki değişim ve teknolojik gelişmeler nedeniyle farklılaşan taleplere uyum sağlayabilmesi için Bölge’de insan kaynaklarını güçlendirmeyi hedefleyen Yalın Üretim Programı, İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Programı, Mesleki Beceri Geliştirme Programları’ndan oluşan Zafer-İN Operasyonu KOBİ Eğitimleri;  tecrübeli yerli ve yabancı uzmanlar tarafından ücretsiz verilecek.

 

AFYONKARAHİSAR  BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI

Zafer-İN Operasyonu KOBİ Eğitimleri Bilgilendirme ve Farkındalık Arttırma Toplantıları'nın ilki 14.11.2016'da Afyonkarahisar Valisi Aziz Yıldırım'ın başkanlığında gerçekleşti. Afyonkarahisar KOBİ Eğitimleri Bilgilendirme Toplantıları, 16 Kasım'da Afyonkarahisar Organize Sanayi Bölgesi'nde ve İscehisar Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nda, 18 Kasım 2016'da Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası'nda devam etti. Sandıklı KOBİ Eğitimleri Bilgilendirme Toplantısı, Sandıklı Kaymakamı Faik Arıcan'ın katılımıyla 18 Kasım'da gerçekleşti.

 

KÜTAHYA BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI

Kütahya Sektörel KOBİ Eğitim Programları Hakkında Bilgilendirme 
ve Farkındalık Arttırma Toplantıları'nın ilki Kütahya Valisi Ahmet Hamdi NAYİR'in başkanlığında 17 Kasım 2016'da düzenlendi. Kütahya Bilgilendirme Toplantıları, 21 Kasım 2016’da Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası ve Kütahya Merkez Organize Sanayi Bölgesi’nde, 22 Kasım 2016’da Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası ve Gediz Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşti.

 

MANİSA BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI

Manisa Sektörel KOBİ Eğitim Programları Hakkında Bilgilendirme 
ve Farkındalık Arttırma Toplantıları'nın ilki, Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer'in başkanlığında 29 Kasım 2016'da düzenlendi. Manisa Bilgilendirme Toplantıları, 30 Kasım'da Soma Belediyesi ve Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası’nda, 2 Aralık'ta Turgutlu ve Manisa Ticaret ve Sanayi Odalarında, 8 Aralık'ta Salihli ve Alaşehir Ticaret ve Sanayi Odalarında gerçekleşti.

 

UŞAK BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI

Uşak Sektörel KOBİ Eğitim Programları Hakkında Bilgilendirme 
ve Farkındalık Arttırma Toplantıları'nın ilki, Uşak Valisi Ahmet Okur'un başkanlığında 5 Aralık 2016'da düzenlendi. Uşak Bilgilendirme Toplantıları 6 Aralık 2016'da Uşak Tekstil Organize Sanayi Bölgesi ve Uşak Deri Karma Organize Sanayi Bölgesi'nde, 7 Aralık’ta Uşak Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleşti.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x