X
GO

Zafer-İn Operasyonu Kapanış Konferansı Afyonkarahisar’da Gerçekleştirildi

Zafer Kalkınma Ajansının faydalanıcısı olduğu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığının sözleşme makamı olarak yer aldığı Zafer-İN Operasyonu (TR33 Bölgesi’ndeki İşveren ve İşçilerin Uyum Yeteneğinin Arttırılması Teknik Destek Projesi) Kapanış Konferansı, 3 Ekim 2017 tarihinde Afyonkarahisar Akrones Otel’de düzenlendi. 2016 yılı Ocak ayında başlayan Zafer-İN Operasyonu, devamlı öğrenmeyi destekleyerek Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa ve Uşak illerinden oluşan TR33 Bölgesi’ndeki KOBİ işverenleri ve çalışanlarının uyum yeteneğini arttırmayı, Bölgesel İnsan Kaynakları Geliştirme Merkezini -BİGEM’i- sürdürülebilir ve işlevsel kılmayı amaçladı.

Zafer-İn Operasyonu Kapanış Konferansı 3 Ekim 2017’de Afyonkarahisar’da Düzenlenecek

Zafer Kalkınma Ajansının faydalanıcısı olduğu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığının sözleşme makamı olarak yer aldığı Zafer-İN Operasyonu’nun (TR33 Bölgesi’ndeki İşveren ve İşçilerin Uyum Yeteneğinin Arttırılması Teknik Destek Projesi) Kapanış Konferansı, 3 Ekim 2017 tarihinde Afyonkarahisar Akrones Otel’de düzenlenecek.

Almanya Gezisi

TR33 Bölgesi’ndeki sektör analizi sonuçlarına göre belirlenen 9 sektörle bağlantılı uluslararası mukayese çalışmaları gerçekleştirmek amacıyla 7-11 Ağustos 2017 tarihlerinde Almanya’ya karşılaştırmalı değerlendirme ziyaretinde bulunuldu.

Zafer-İN Operasyonu 3. Yönlendirme Komitesi Toplantısı

Zafer-İN Operasyonu 3. Yönlendirme Komitesi Toplantısı 14 Ağustos 2017 tarihinde Afyonkarahisar'da düzenlendi. Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Sektör Sorumlusu Ahmet Karan, Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı Sözleşme Yöneticisi Selen Kabaca, TR33 Bölgesi'ndeki kurum ve kuruluş temsilcilerinin katıldığı Yönlendirme Kurulu Toplantısı, Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Yusuf Balcı'nın açılış konuşmasıyla başladı.

Portekiz’e Karşılaştırmalı Değerlendirme Ziyareti

TR33 Bölgesi’ndeki sektör analizi sonuçlarına göre belirlenen 9 sektörle bağlantılı uluslararası mukayese
çalışmaları gerçekleştirmek amacıyla 17-21 Temmuz 2017 tarihlerinde Portekiz’e karşılaştırmalı
değerlendirme ziyaretinde bulunuldu.

Basin Bildirisi

Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa Ve Uşak’ta Zafer-İn Operasyonu Eğitimleri’nden Bugüne Kadar 7.153 Kişi Yararlandi

Zafer Kalkınma Ajansının operasyon faydalanıcısı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığının sözleşme makamı olduğu Zafer-İN Operasyonu kapsamında, Temmuz 2017’ye kadar sürecek olan KOBİ çalışanlarına, işverenlerine ve kamu kurumu çalışanlarına yönelik eğitimler hızla devam ediyor.   

Zafer-İn Bülteni’nin Dördüncü Sayısı Yayımlandı

Zafer-İN Operasyonu Kahvaltılı Basın Toplantısı

Zafer-İN Operasyonu çerçevesinde yürütülen faaliyetler hakkında kamuoyunu bilgilendirmek üzere 18 Mayıs 2017’de Kütahya Hilton Garden-Inn Otel’de kahvaltılı bir basın toplantısı düzenlendi.

Tekstil Ve Deri Sektöründe Nitelikli İş Gücü Konferansı Uşak’ta Düzenlendi

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen, Zafer Kalkınma Ajansının faydalanıcısı olduğu "TR33 Bölgesi'ndeki İşveren ve İşçilerin Uyum Yeteneğinin Arttırılması" Projesi (Zafer-İN) kapsamında düzenlenen Tekstil ve Deri Sektöründe Nitelikli İş Gücü Konferansı, 23 Mayıs 2017 tarihinde 280 kişinin katılımıyla Uşak Üniversitesinde gerçekleşti.

Çini Ve Seramik Sektöründe Nitelikli İş Gücü Konferansı Kütahya’da Düzenlendi

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen, Zafer Kalkınma Ajansının faydalanıcısı olduğu "TR33 Bölgesi'ndeki İşveren ve İşçilerin Uyum Yeteneğinin Arttırılması" Projesi (Zafer-İN) kapsamında Çini ve Seramik Sektöründe Nitelikli İş Gücü Konferansı, 11 Mayıs 2017 tarihinde yaklaşık 280 kişinin katılımıyla Dumlupınar Üniversitesinde gerçekleşti.

1234