X
GO
Haberler

Zafer-İN Operasyonu Kahvaltılı Basın Toplantısı

Zafer-İN Operasyonu çerçevesinde yürütülen faaliyetler hakkında kamuoyunu bilgilendirmek üzere 18 Mayıs 2017’de Kütahya Hilton Garden-Inn Otel’de kahvaltılı bir basın toplantısı düzenlendi.

Tekstil Ve Deri Sektöründe Nitelikli İş Gücü Konferansı Uşak’ta Düzenlenecek

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen, Zafer Kalkınma Ajansının faydalanıcısı olduğu "TR33 Bölgesi'ndeki İşveren ve İşçilerin Uyum Yeteneğinin Arttırılması" Projesi (Zafer-İN) kapsamında düzenlenecek olan Tekstil ve Deri Sektöründe Nitelikli İş Gücü Konferansı, 23 Mayıs 2017 tarihinde Uşak Üniversitesinde Mustafa Kemal Paşa Amfisi’nde gerçekleşecek.

Çini Ve Seramik Sektöründe Nitelikli İş Gücü Konferansı Kütahya’da Düzenlendi

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen, Zafer Kalkınma Ajansının faydalanıcısı olduğu "TR33 Bölgesi'ndeki İşveren ve İşçilerin Uyum Yeteneğinin Arttırılması" Projesi (Zafer-İN) kapsamında Çini ve Seramik Sektöründe Nitelikli İş Gücü Konferansı, 11 Mayıs 2017 tarihinde yaklaşık 280 kişinin katılımıyla Dumlupınar Üniversitesinde gerçekleşti.

İmalat Sanayinde Endüstri 4.0 Uygulamaları Ve Çalışanların Uyumu Konferansı Manisa’da Düzenlendi

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen, Ajansımızın faydalanıcısı olduğu "TR33 Bölgesi'ndeki İşveren ve İşçilerin Uyum Yeteneğinin Arttırılması" Projesi (Zafer-İN) kapsamındaki İmalat Sanayinde Endüstri 4.0 Uygulamaları ve Çalışanların Uyumu Konferansı, 5 Mayıs 2017 tarihinde yaklaşık 270 kişinin katılımıyla Manisa Celal Bayar Üniversitesinde gerçekleşti.

Termal Kaynakların Kullanımında Nitelikli İş Gücü Konferansı Afyonkarahisar’da Düzenlendi

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen, Zafer Kalkınma Ajansının faydalanıcısı olduğu "TR33 Bölgesi'ndeki İşveren ve İşçilerin Uyum Yeteneğinin Arttırılması" Projesi (Zafer-İN) kapsamında düzenlenecek Üniversite Konferanslarından ilki, Termal Kaynakların Kullanımında Nitelikli İş Gücü Konferansı, 3 Mayıs 2017 tarihinde yaklaşık 300 kişinin katılımıyla Afyon Kocatepe Üniversitesinde gerçekleşti.

Zafer-İn Bülteni’nin Üçüncü Sayısı Yayımlandı

Zafer-İN Operasyonu 2. Yönlendirme Komitesi Toplantısı Afyonkarahisar’da Düzenlendi - 03.03.2017

Zafer-İN Operasyonu 2. Yönlendirme Komitesi Toplantısı 3 Mart'ta Afyonkarahisar'da kurum ve kuruluş temsilcilerinin katılımıyla düzenlendi. Toplantıda Projede tamamlanan ve planlanan faaliyetler, Proje ile hedeflenen sonuçlar ve eğitim faaliyetleri hakkında bilgi verildi.

Zafer-İN Operasyonu Eğitimleri

Basin Bildirisi Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa Ve Uşak’ta  Zafer-İn Operasyonu Eğitimleri Devam Ediyor

Basın Bildirisi

AFYONKARAHİSAR, KÜTAHYA, MANİSA VE UŞAK’TA

ZAFER-İN OPERASYONU KOBİ EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR

Zafer-İn Bülteni'nin ikinci Sayısı Yayımlandı

Bilindiği üzere, “TR33 Bölgesindeki İşveren ve İşçilerin Uyum Yeteneğinin Artırılması Operasyonu”, Ülkemizle AB arasındaki mali işbirliği kapsamında geliştirilmiş olan “Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı – IPA” kaynakları ile finanse etmekte ve Bakanlığımızın Program Otoritesi olduğu İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı altında yürütülmektedir.

123